Prohlášení o přístupnosti webu

 

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle "Pravidel přístupnosti pro weby veřejné zprávy",  která byla vydána v souladu s novelou Zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Obsah webu lze jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 4.01 Transitional a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení dokumentů v obecném formátu PDF doporučujeme rozšířit internetový prohlížeč o aplikaci Adobe Reader, která je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC nebo XLS. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů. Pro zobrazení a úpravu dokumentů DOC a XLS jsou nutné aplikace balíčku Microsoft Office, nebo OpenOffice.org 3.0. Balíček kancelářských aplikací OpenOffice.org 3.0 je zdarma ke stažení na stránkách https://www.openoffice.cz/.

Pokud na stránkách obce Krátošice narazíte na technický problém, nebo některá část podle vás neodpovídá požadavkům přístupnosti (mimo výjimek uvedených výše), kontaktujte nás prosim kratosice@seznam.cz. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.